خبرنامه شماره ۴ – زمستان ۱۳۹۶

خبرنامه شماره ۴ – زمستان ۱۳۹۶

سخن نخست

به نام خداوند عشق و امید؛

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار، خوش به حال روزگار…

سال ۱۳۹۶ با تمام فراز و نشیب‌هایش به اتمام رسید و سال ۱۳۹۷ آغاز می‌شود. در سمیناری که به جهت پیش‌بینی‌های اقتصادی سال نو در تاری ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ داشتم، دیدگاه‌های خودم و توصیه‌هایم را به بنگاه‌های اقتصادی ارائه کردم، فقط اینقدر بگویم که سال آینده، سیاسی‌ترین سال اقتصادی در تمام سال‌های پس از انقلاب برای کشور عزیزمان خواهد بود.

سالی که به احتمال فراوان برجام از سوی ترامپ لغو می‌شود. سالی که تورم افزایش خواهد یافت، سکه و طلا گران می‌شوند. قیمت نفت در حد ۶۰ دلار در هر بشکه پیش‌بینی می‌شود. مسکن نسبت به امسال رونق خواهد داشت و نرخ دلار در ایران همچنان سیر صعودی خواهد داشت.

سالی که بسیاری از کار و کسب‌ها با فشار زیادی رو‌به‌رو خواهند شد و در این شرایط نقش مدیریت بیش از گذشته خودش را نشان خواهد داد. امیدوارم مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی ما با سرمایه‌گذاری دانایی روی خودشان و مدیران میانی و کارشناسان بیش از گذشته به اهمیت دانایی برای عبور از بحران ایمان بیاورند.

در سال ۱۳۹۶ در انجمن علمی بازاریابی کشورمان بتوانیم گاه‌های ارزنده‌ای را که در سال ۱۳۹۶ در انجمن علمی بازارایابی ایران برداشته‌ایم، محکم‌تر و آگاهانه‌تر برداریم. تقاضا می‌کنم اگر تا کنون عضو انجمن نشده‌اید، جهت عضویت اقدام کنید. خوشختانه انتشار به موقع خبرنامه‌های فصلی تمام عزیزان را در جریان اقدامات صورت گرفته گذاشته است.

می‌دانم با همدلی و همفکری موفقیت‌هایمان چشمگیر خواهد بود. سال نو مبارک.

پرویز درگی؛

رئیس انجمن علمی بازاریابی ایران

دریافت فایل PDF خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *